KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10134014
nr 1013 4014
Louis Sparre
(1863-1964), Sverige
Etsning, Louis Sparre (1863-1964), Stadsgården, signerad, motivet: 22x30
Louis Sparre, svensk målare född 1863, död 1964.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 18 januari 2016
kl 19:06:21
700 kr
1.200 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm